English
Türkçe

Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz

Haber ve Duyurular

Ziyaretçi Sayısı

Bugün: 13
Dün: 30
Ziyaretçi Sayısı: 67430
Vizyon/Misyon
Vizyon/Misyon

Misyon

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek misyonumuzdur.

Türkeli Elektrik “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşteri Endüstriyel otomasyon proje ve uygulamalarında katma değeri yüksek hizmetler sunan, sektöründe lider firma olmak.
Firmamızın amacı Elektrik, Otomasyon ve İnşaat alanında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.


Vizyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde en doğru en uygun çözümler ve geniş ürün-hizmet yelpazesi ile hızlı en etkin şekilde karşılayan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılıkla faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Türkiye endüstriyel otomasyon sektörünün gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında, kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmek; sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimizle müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını sağlamaktır.

Etiket
Copyright © Türkeli Enerji Elektrik Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır.
facebook
facebook
facebook